czwartek, 31 lipca 2014

Rower - pasja i sposób na życie

Sklep internetowy funkcjonujący pod adresem: soyerovskyteam oraz strona: sto procent pasji są tworzone przez młodych ludzi. Charakteryzują się oni tym, iż sport jest ich wielką, życiową pasją. Swoja pasję do sportu – szczególnie rowerowego – realizują biorąc udziały w Maratonach MTB i Maratonach Szosowych. Udział w tych sportowych zmaganiach pozwala zdobyć doświadczenie i wiedzę dotyczącą świata kolarskiego.

Sklep jest w stanie wyposażyć każdą amatorską drużynę kolarską w to, co niezbędne, by ten sport uprawiać. Przykładem takiego wyposażenia stanowi Amatorska Drużyna Kolarska (DGR Racing Team), która zaopatruje się w sklepie „Części & Akcesoria Rowerowe”.
Nawiązana współpraca pozwala każdej ze stron poszerzać swoje kręgi swojej działalności, a to przynosi bardzo wymierne efekty wzajemnej współpracy, która opiera się na zaufaniu.

Wszystkich pasjonatów kolarstwa zapraszamy do współpracy z „DGR RACING TEAM” oraz sklepem soyerovskyteam

Dzięki nam każdy z Państwa może zarazić się kolarską pasją!
Wstąp do DGR REACING TEAM, gdzie przeżyjesz prawdziwą przygodę rowerową, a dzięki sklepowi Twój rower zawsze będzie w pełni przygotowany do pokonania trasy. Każdej trasy!

W naszym sklepie, wśród bogactwa ofert, odnajdą Państwo m.in.: ogumienie firmy niemieckiej firmy „SCHWALBE”, która jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Odnajdą Państwo tam również produkty marki BRUNOX. Są to najwyższej klasy preparaty antykorozyjne, czyszczące, smarujące i konserwujące, które są niezbędne przy prawidłowej konserwacji Państwa roweru. W produktach renomowanej firmy „FINISCH LINE” odnajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do pielęgnacji roweru: smary, odtłuszczacze.
W internetowym sklepie z każdym dniem miesiącem wzbogaceniu i uatrakcyjnieniu ulega gama oferowanych produktów.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze! 
Pracujemy 7 dni w tygodniu po 24 godziny na dobę. 
Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy najwyższy poziom Państwa satysfakcji.