sobota, 19 lipca 2014

Kupuj i zbieraj punkty

Wielu z Państwa robiąc zakupy w "Mrówce", w pośpiechu lub może z nieuwagi, nie dostrzega dodatkowej szansy, przed którą stoją Klienci "Mrówki". Wydają Państwo pieniądze, które ulatują z Państwa portfeli lub kont. A przecież można spróbować odnieść dodatkową korzyść z zakupów robionych w górowskiej "Mrówce".

Od niedawna, cała sieć Polskich Składów Budowlanych "Mrówka", wprowadziła u siebie system "PAYBACK". System pozwala na dokonanie zakupu premiowanego punktami. Punkty te, dają z kolei, możliwość otrzymania wybranej przez posiadacza nagrody. Oczywiście, wartość nagród jest wprost proporcjonalna do ilości zgromadzonych punktów.

Przyjrzyjmy się, jak system "PAYBACK" działa w praktyce oraz  co Państwu, klientom „Mrówki”,  daje akces do systemu.

Z chwilą, gdy przystąpicie Państwo do systemu "PAYBACK", to za każde wydane w „Mrówce”  na zakupy dwa złote otrzymają Państwo jeden punkt "PAYBACK".

Przykładowo: rachunek za zakupy Państwa wynosi np. 800 zł, a więc mają Państwo - gdy zdecydują się wejść do systemu "PAYBACK" - 400 punktów na swoim koncie.

Muszą Państwo wiedzieć, że takie punkty będą Państwo otrzymywali za każdym razem, gdy dokonają zakupów w naszej górowskiej "Mrówce", za wyjątkiem: doładowań telefonów, papierosów i usług (transport, montaż).

Co należy zrobić, by do systemu "PAYBACK" przystąpić? 

Mają Państwo dwie możliwości. Oto pierwsza:

W sklepie "Mrówka", przy regulowaniu należności za zakup nabytych przez Państwa artykułów, otrzymają Państwo - regulując należność w kasie - propozycję przystąpienia do systemu  i wypełnienia „Formularza rejestracyjnego”.
Rejestracja do systemu "PAYBACK" może chwilę potrwać. Trzeba bowiem wypełnić formularz rejestracyjny. To nie jest jednak trudne. Ważne jest, by przy jego wypełnianiu podali Państwo prawidłowy adres e - maila. Po wypełnieniu "Formularza rejestracyjnego" wrzucą go Państwo do urny, która znajduje się w  "Punkcie obsługi klienta". W przypadku problemów z wypełnieniem formularza, pomocy udzielą Państwu pracownicy „Mrówki”.
Druga możliwość:

Na początek zasadnicza uwaga. Są karty "PAYBACK", które również służą do gromadzenia punktów, ale system "PAYBACK" jest jednak tak skonstruowany, że w "Mrówce" nie możecie Państwo otrzymać karty PAYBACK, bez konieczności wypełniania "Formularza rejestracyjnego".

Kartę, bez konieczności wypełniania formularza w sklepie, można otrzymać rejestrując się na stronie:


Tam również mogą Państwo zapoznać się z korzyściami, jakie płyną z rejestracji do systemu "PAYBACK".

Do czego mogą przydać się Państwu punkty?

Za zebrane punkty te można otrzymać mniej lub bardziej cenne nagrody. Wszystko zależy od ilości zebranych punktów. Wykaz nagród i ich zdjęcia znajdziecie Państwo na stronie:


Ale to nie koniec korzyści w uczestniczeniu w systemie "PAYBACK". Uczestnictwo w nim daje Państwu znacznie szersze możliwości. Jest to efekt współpracy w systemie szerokiej sieci Partnerów. Znajdą Państwo tam m.in.: linie lotnicze LOT, Fly.pl, Hyundai, Multikino, PizzaPortal.pl, Link4, Avon, stacje paliw sieci BP, Allegro, Real i innych.

Gdy tankują Państwo np. na stacji BP, to też automatycznie mają naliczane Państwo punkty za zakupy. Te punkty się sumują, bo BP jest Partnerem w tym systemie "PAYBACK". Dotyczy to wszystkich Partnerów uczestniczących w systemie. A proszę pamiętać, że są jeszcze atrakcyjne kupony ze zniżkami dla posiadaczy punktów w systemie "PAYBACK".

Wyobraźmy sobie sytuację, gdy ktoś z Państwa robi remont mieszkania czy domu. To kosztuje! A przecież, niejako przy okazji, można zminimalizować te koszty. Właśnie przy pomocy systemu "PAYBACK". Załóżmy, że na remont mają Państwo wydać 20 tys. zł. W przeliczeniu na punkty jest to 10 tys. punktów. Proszę zaglądnąć na stronę:


i przekonać się osobiście, co to w praktyce oznacza.

Podobne systemy funkcjonują w sklepach spożywczych. A przecież nikt z Państwa nie kupuje żywności za wysokie kwoty. Tak więc w przypadku dużych remontów mieszkań, budów, dużych zakupów inwestycyjnych, system "PAYBACK" jest dla Państwa niezwykle korzystny.

Górowska "Mrówka" zaprasza swoich Szanowny Klientów do udziału w systemie "PAYBACK".