poniedziałek, 1 września 2014

Zaproszenie na urodziny

Proszę popatrzeć jak ten czas leci. 6 września market PSB "Mrówka" będzie obchodził swoje 2 urodziny. Market na dobre zaistniał w świadomości mieszkańców naszego miasta i powiatu, którzy w nim dokonują zakupów, korzystając z bogatej oferty oraz licznych promocji i obniżek cen. Rynek pracy również zyskał na powstaniu "Mrówki", bo ok. 30 miejsc pracy, a to w naszych warunkach "nie w kij dmuchał." Ważne to jest również i dlatego, że pracownikami "Mrówki" są mieszkańcy naszej gminy i powiatu a więc z tego tytułu do naszych lokalnych budżetów wpływa danina z ich podatków PIT i firmy CIT. Dodajmy do tego podatek od nieruchomości i już widać, że PSB "Mrówka" daje dochód naszej gminie. I to jest cenne, godne szacunku i wspierania przez władze. To jest ta właśnie średnia przedsiębiorczość, która może nas gospodarczo podnieść.
2 urodziny "Mrówki" zbiegną się w czasie z otwarciem nowego dojazdu do marketu, które znajduje się od strony ul. Dąbrówki ("wiatrakowa droga"). Wybudowano tam imponujący plac wystawowy oraz parking dla Klientów. Tak na oko to powierzchnia placu wyłożonego kostką czynną biologicznie wynosi ok. 2500 m kw. Dział marketu "Ogród", który się tam znajdzie ma powierzchnię ok. 500 m kw.

Właściciele "Mrówki" - Ewa i Krzysztof  Urbaniakowie - przygotowali na 2 urodziny szereg atrakcji i niespodzianek dla swoich wiernych Klientów. Oto niektóre z nich.

Wszyscy Klienci "Mrówki" będą mieli szansę oglądnięcia szeregu pokazów. Podczas nich prezentowane będą elektronarzędzia renomowanej firmy "Einhell" a przedstawiciele producenta objaśnią na Państwa życzenie możliwości oferowanych elektronarzędzi. Firma "XL TAPE" zaprezentuje Państwu akcesoria malarskie. "Bio - Ekspert" zaprezentuje m.in. ekologiczne środki do usuwania zapachów po kotach.

Ponieważ dzień urodzin PSB "Mrówka" w Górze przypada na sobotę, to market jest wówczas czynny od godz. 8.00. Warto przyjść już o 8.00 ze względu na konkursy, których finał ogłaszany będzie co godzinę. Tego urodzinowego dnia każdy z Klientów "Mrówki", który dokona zakupu, stanie przed szansą wygrania nagrody. O wzięciu udziału w konkursie zadecydują Państwo sami poprzez dokonanie zakupów. Zasada rządząca konkursami jest prosta: czym wyższa kwota na paragonie - tym większa szansa na udział w podziale konkursowych łupów.

Konkursy rozstrzygane będą co godzinę a początek konkursowych losowań rozpocznie się 9.00. Klient posiadający paragon o najwyższej kwocie będzie miał prawo wyboru nagrody. Drugi pod względem kwoty paragon również otrzyma taką szansę. Trzeci i czwarty również, a piątemu paragonowi pozostanie nagroda, której nie wybrali poprzednicy. Finałów konkursów będzie 9 a nagród głównych jest 45, czyli po 5 na każdy finał konkursu.

Dodatkowo każdy kto dokona w "Mrówce" zakupu na kwotę powyżej 50 zł. otrzyma talon, który upoważni go do darmowej konsumpcji żurku lub kiełbasy, które serwowane będą do wyczerpania zapasów. Wielu z Państwa obdarowanych zostanie z okazji 2 urodzin "Mrówki" licznymi drobnymi niespodziankami.

PSB "Mrówka" serdecznie zaprasza Państwa 
na swoje 2 urodziny.