wtorek, 23 września 2014

Spuścić w niebyt!

Poniżej radny powiatowy Marek Hołtra. Nawiasem mówiąc jest on w moim najgłębszym przekonaniu absolutnie zbędny jako radny. Trzeba jednak przyznać, że jest to radny "obrotowy". W roku 2002 przykleił się do "SamejBronki" łudząc się, że na fali społecznego niezadowolenia zostanie burmistrzem. Wyborcy nie okazali się jednak idiotami.

W roku 2007 stanął w wyborcze szranki o fotel burmistrza Góry przeciw Irenie Krzyszkiewicz. Tym razem kandydat na burmistrza przykleił się do PiS- u. Wówczas nawet zrobił sobie zdjęcie z wiadomym Jarosławem, które umieścił na swojej ulotce wyborczej. Pomogło jak umarłemu kadzidło! 

W roku 2006 kandydował na radnego powiatowego z list PiS - u. Kadencja 2006 - 2010 upłynęła mu w Radzie Powiatu na walce z pomysłami na prywatyzację szpitala. Warto przypomnieć, że startował wówczas z komitetu wyborczego o wymownej nazwie "Nasz Szpital". był wówczas wielkim  wrogiem Platformy, rzekomo Obywatelskiej

Podczas zmiany Zarządu powiatu (2010 r.) kandydował na członka Zarządu Powiatu. Na szczęście bezskutecznie, gdyż już nikt go wówczas nie darzył zaufaniem. Był po prostu nielubiany i wzbudzał do siebie najgłębszą niechęć. Jakby wyczuto w nim podwójną naturę. 

W kadencji 2010 - 2014 wszedł w koalicję z Platformą, rzekomo Obywatelską, do której wcześniej czuł niechęć i życzył jej jak najgorzej. Prawicowe ideały porzucił - jak to oceniają obserwatorzy - dla diety członka Zarządu w kwocie 1250 zł miesięcznie bez obowiązku podatkowego. 

W 2003 r. ten gorący "obrońca" szpitala zrobił zwrot o 180 stopni i głosował za jego sprzedażą. Już nie interesował go los szpitala i zatrudnionych w nim ludzi. Podczas całej kończącej się kadencji siedział jak trusia podczas sesji i posłusznie glosował zgodnie z niegdyś nielubianymi "platfusami". 

Na razie nie wiem gdzie ów przedstawiciel obrotowego gatunku "polityka" wiejskiej miary i rozmiaru przykleił się, ale gdziekolwiek by nie był należy go bezlitośnie kasować w zbliżających się wyborach. W mojej ocenie pan ten posiada bardzo dużą żądzę władzy, która jest odwrotnie proporcjonalna do jego intelektu. 

Gorąco polecam tego pana do wycięcia!