poniedziałek, 1 grudnia 2014

Chamstwo i bezczelność

Skandal! Skandal ma wymiar moralny i obciąża obecnie rządzącą panią burmistrz, której społeczeństwo przyznało mandat na kolejne cztery lata (mam nadzieję, że wyjedzie stąd szybciej).
W nocy niedzieli na poniedziałek zmarł Bezdomny. Zmarł dlatego, że akurat pani burmistrz ma w dupie bezdomnych i okazuje to przy pomocy rady miejskiej i Sądu Rejonowego w Głogowie. Pani burmistrz w swojej bezczelności, oddalenia się od rzeczywistości pomyślała sobie, że każdy z nas zarabia około 13 tysięcy złotych na rękę miesięcznie.

W tym miejscu pragnę pani burmistrz przypomnieć, że zrobiła pani w chuja mieszkańców gminy Góra, gdy wzięła pani podwyżkę z uzasadnieniem, że nie będzie wiceburmistrza, a potem go pani powołała. 

Wysokie pantofelki, 10 dag makijażu, serdeczny uśmiech i blond włosy (rudy pomimo to wyłazi) nie czynią panią burmistrzem. Dostała pani najmniejsze poparcie w historii tej gminy.

Ta śmierć, która wpisuje nas w mapę niesławy Polski to wina pani i poprzedniej rady miejskiej. Czy będzie miała pani tyle honoru, ambicji i szacunku do życia ludzkiego, by wprowadzić uchwałę, która nie pozwoli wyrzucać ludzi na bruk? Bo jeżeli pani takiej uchwały nie stworzy to dla mnie osobiście będzie pani kobietą bez serca i bez współczucia.

Apeluję do pani w tej tragicznej sytuacji, wstydliwej dla nas wszystkich, by w trybie natychmiastowym zwołała pani sesję i zaprzestała praktyki, którą wykonuje szef ALK (Marek Downar zwany "Suchą Rączką"), powoływania ludzi, którzy nie mają środków do życia do sądu w Głogowie i eksmitowania ich na bruk. Na bruk to niech pani eksmituje tego dyrektora, którego pani tak chętnie powołała. Niech pani zapamięta: ani pani, ani Downar nie liczą się historii. Liczy się Bóg i ludzkie dobro. Każdy, kto niszczy innego człowieka, skazując go na bezdomność jest bydlęciem, chamem i zwykłą pospolitą kurwą. Niech pani pamięta - niewiele osób w tym kraju zarabia po 13 tysięcy zł.

Zdjęcie zapożyczone ze strony www.grochowiak.net bez zgody i wiedzy autora.