wtorek, 9 grudnia 2014

Radny w sieci

Gorąco i serdecznie polecam Państwu nowego bloga, który pojawił się w sieci. Autorem bloga pod tytułem "Info-Góra" jest radny powiatowy Mirosław Żłobiński.Mirosław Żłobiński był kierownikiem Biblioteki Pedagogicznej w Górze. W momencie wyboru na radnego powiatowego zrezygnował z kierowniczego stołka i związanego z tym sporego dodatku finansowego, który był wyższy niż dieta radnego, by nie wykiwać swoich wyborców, którzy mu zaufali.

Proszę popatrzeć, jaka to rzadkość. Są kurwy, które startują by potem - w drodze handlu z rączki do rączki - mieć w dupie wyborców i gładko zrezygnować z mandatu zaufania społecznego. Niestety, takich mend łonowych, u nas też nie brakuje (Pozdro K.!).

Nowo wybrany radny Mirosław Żłobiński przebywa w chwili obecnej na bezpłatnym trzymiesięcznym urlopie, aby dokładnie zapoznać się z ustawami i przepisami samorządowymi.

Jak znam pana Mirosława to po tym urlopie będzie miał cały Uniwersytet Jagielloński plus Politechnikę Wrocławską. Można rzec, że platfusom ugną się nogi pod ciężarem jego wiedzy. Wykończy ich nie wysysając kropli krwi. Szlag ich trafi.

Chodzą wieści, że podobno proponowano M. Żłobińskiemu funkcję wicestarosty, ale ten na tę propozycję odpowiedział, że "interesuje mnie tylko bycie aktywnym radnym, bo to wielu na prawdę zaboli".