poniedziałek, 21 października 2013

Kanapowcy

Radość me serce dzisiaj rozpiera! Nie wiem czy Państwo wiecie, ale górowska PO bije na głowę liczebnością PO istniejące w powiecie średzkim. W naszym powiecie jest aż 8 członków Platformy, rzekomo Obywatelskiej! A w powiecie średzki 1 (słownie: jedna sztuka)! A na średzkim tle górowska Platforma, rzekomo Obywatelska, jawi się jako potęga! 

Na 27 powiatów przeogromna liczebność górowskiej Platformy, rzekomo Obywatelskiej, pozwala jej sytuować się na zaszczytnym 26 miejscu.
Teraz już wiemy dlaczego dla wszystkich członków górowskiej Platformy, rzekomo Obywatelskiej, do nasiadówki starczą 2 wersalki. Nawet jednego krzesła nie trzeba dostawiać. Partia dwóch kanap! Z dużym luzem dla potencjalnych członków, ale ci jakoś się nie bardzo garną do tego towarzystwa.

Ze strony internetowej dolnośląskiej Platformy, rzekomo Obywatelskiej, niczego o aktywności górowskiej Platformy, rzekomo Obywatelskiej, się nie dowiemy. Jako szef dwóch kanap wymieniony jest tam Piotr Wołowicz (niestety, starosta!), co w żadnym wypadku nie jest prawdą. 

Dwoma wersalkami zarządza bowiem Piotr Iskra. I to od nieomal roku, gdy inny, ale dzięki mnie sławny członek Platformy, rzekomo Obywatelskiej, Marek „Bananowy Uśmiech” Biernacki, przestał pełnić funkcję szefa struktur powiatowych. Gminne struktury tego towarzystwa rozwiązano, bo tylu było chętnych, że nie można było stworzyć statutem przewidzianych władz. Mają – jak Państwo widzą – górowanie pęd do zostania członkiem Platformy, rzekomo Obywatelskiej. Pęd i popęd Az miło patrzeć!

Z internetowej strony dolnośląskiej Platformy, rzekomo Obywatelskiej, możemy też dowiedzieć się co nieco na temat aktywności ich – bo to ciało obce – struktury powiatowej na naszym trenie. Jest tam taka zakładka „Nasz region”. Klikamy i odnajdujemy mapę naszego województwa. Najeżdżamy na powiat górowski i już możemy zapoznać się ze szczegółami.

Mamy nazwisko niebyłego już szefa struktur powiatowych a pod spodem „zobacz pozostałych” Klik, klik i już mamy pozostałych. Pozostali wyglądają tak:
Nie wyglądają wcale?! Przy tych prognozach wyborczych mogli zejść do konspiracji. I to głębokiej! Mamy też zakładkę „Nasze władze”. Aktywna jest jak ich – bo to ciało obce – cała struktura w naszym powiecie!


I tak z ich własnej strony internetowej wyziera i spogląda Państwu w oczy okrutna prawda. Lipa! Po prostu lipa, ta cała górowska Platforma, rzekomo Obywatelska. Ośmiu członków nie potrafi nawet uzupełnić na bieżąco danych na temat swojej działalności! A apetyt na władzę przeogromny! A umiejętności i kompetencje? Państwo sami ocenią.