środa, 11 kwietnia 2012

Rowerowy świat


Rowery stały się bardzo popularnym środkiem nie tylko lokomocji, ale też sposobem na spędzania wolnego czasu. W naszym mieście można było kupić rower jednak wybór był dość ograniczony. Wielu klientów udawało się poza Górę, by tam znaleźć welocyped ziszczający ich marzenia.

Obecnie takie wycieczki po bicykl będą z całą pewnością rzadsze, gdyż i w naszym mieście znajduje się miejsce, gdzie można dokonać wyboru roweru swoich marzeń.

Od niespełna tygodnia przy ulicy Poznańskiej 12 otwarte są drzwi sklepu rowerowego z najprawdziwszego zdarzenia. Na 160 m kwadratowych zgromadzono tam ok. 200 typów rowerów. Sklep – a raczej elegancki salon rowerowy – wywołuje wrażenie. Eleganckie wnętrze, dobrana kolorystyka, przestrzeń – to wszystko na każdym z potencjalnych klientów musi wywierać wrażenie.
Ale najważniejszy jest oferowany w tym sklepie towar. Są nim przede wszystkim rowery przeróżnych typów, kolorów, kształtów i przeznaczenia. Oglądając zgromadzone tam cacka współczesnej techniki rowerowej nie można nie odnieść wrażenia, że świat rowerów jest całkowicie odmienny od tego, co my, starsze pokolenie pamiętamy i na czym bujaliśmy się dumni i szczęśliwi. Moje pokolenie, wobec zgromadzonych tam cudów, jeździła na naprawdę prymitywnych jednośladach. 
 Wybór oferowanego towaru jest ogromny i naprawdę nie dziwi fakt, że wielu Klientów wchodzi do sklepu, duma, wychodzi, wraca i znowu duma. Taka jest skala i możliwość wyboru, że rzeczywiście głowa może rozboleć.

Sklep sprzedaje towar za gotówkę i na raty. To duży plus. Ale bardzo dobrym pomysłem było takie zorganizowanie przedsięwzięcia, by klient w momencie problemów z rowerem nie musiał się głowić nad tym, kto mu defekt usunie. W sklepie jest serwis, i to serwis kompleksowy. Można będzie tam naprawić rower będący na gwarancji, jak tez taki, który dozna defektu po gwarancji. A więc skończyło się poszukiwanie fachowca od centrowania koła, wymiany szprych, regulacji hamulców, przerzutek. Ten problem po zakupie będą Państwo mieli z głowy.
Ważne jest również i to, że w sprzedaży znajdują się części zapasowe do rowerów. Każdy kto ma odrobinę chęci i technicznych talentów bez trudu kupi tam część, która się zepsuła. Spośród akcesoriów towarzyszących rowerzystom możemy kupić kaski, pompki, siodełka, koszyki oraz to wszystko, co się nam zamarzy.

Nie tylko rowerami sklep stoi. Miłośnicy skuterów, motorowerów też nie wyjdą z Poznańskiej 12 zawiedzeni. A ktoś pragnący nabyć motor o pojemności 125 cm również znajdzie coś dla siebie.
Fajnie jest, że i nasze miasto dorobiło się sklepu rowerowego z prawdziwego zdarzenia. Dobrze, że w sklepie jest taka oszałamiająco bogata oferta. A bardzo dobrze jest, że właściciel sklepu nie zaszalał z cenami, które rzeczywiście są przystępne. Przedsięwzięciu wypada życzyć powodzenia.