poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Festyn w „Parkowej bis”


Restauracja „Parkowa bis” zaprasza Państwa 15 sierpnia (czwartek) na festyn. Festyn zorganizowany został z myślą o dzieciach i dorosłych, tak by mile spędzili Państwo czas.

Na najmłodszych oczekiwało będzie wiele atrakcji i emocji. I tak maluchy będą mogły zabawić się w basenie z piłkami, pozjeżdżać i poskakać na dmuchanych pałacach. Na dzieci oczekiwały będą kule wodne, przejażdżki na miniquadach, balony z helem, eurobangee.

Będzie można dostać zawrotu głowy na karuzelach i zjeść kolorową watę cukrową. Kolejna atrakcja to malowanie twarzy. Oprócz tego przygotowano wiele konkursów i zabaw dla dzieci nagrodzonych słodkimi nagrodami.

Wszyscy będą mieli okazję podziwiać występ „Zumba Fitness” z leszczyńskiej siłowni Gallaxy Sport. Emocjonująco zapowiadają się zawody strongmenów, którzy przeciągali będą samochód z „Mrówki”.

O godzinie 20 rozpocznie się zabawa taneczna. Do tańca grali będą Państwu zespół „Kaprys” oraz „Dj Karlos”.

O godzinie 21 emocje sięgną szczytu. Rozpocznie się wówczas losowanie nagród. A do wygrania będzie m.in. rower górski oraz odtwarzacz DVD, ekspres do kawy.

Warto dodać, że część dochodu ze sprzedaży cegiełek przeznaczona zostanie na wsparcie Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze. Cel jest więc szczytny.


Organizator zapewni też Państwu stoiska z wszelkim jadłem i napojami. Wstęp na festyn jest wolny a piękna pogoda zagwarantowana.