wtorek, 19 marca 2013

Kusi, czaruje, zaprasza

Salon "Świat Rowerów", który mieści się w Górze przy ulicy Poznańskiej 12 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10 do 17 a w sobotę od 10 do 13) zgromadził dla Państwa jednoślady czołowych firm działających w tej branży. Tam nie znajdziecie Państwo podrób i tandety pokątnego producenta. Wszystko, co zgromadzono w salonie rowerowym jest solidne i bardzo wysokiej klasy. Jeżeli udadzą się Państwo do salonu oczom Państwa ukażą się rowery tak znanych firm, jak: Kross, Kellys, Giant, Eurobike, Cossack. Wystarczy poszperać w Internecie, by przekonać się, iż to potentaci w produkcji rowerów.

Zasada obowiązująca w salonie "Świat Rowerów" jest bardzo prosta, ale przyjazna dla Klientów. Jeżeli wymarzony przez Państwa rower nie będzie się znajdował się w salonie, to możecie Państwo być pewnymi, iż staniecie się jego posiadaczem w ciągu 48 godzin. "Świat Rowerów" sprowadzi Państwu rower - marzenie bez dodatkowych opłat.

Możecie Państwo również kupić rower na raty. Wystarczy zaświadczenie o zarobkach, dowód osobisty i po sprawie. Wyjeżdżacie Państwo z salonu rowerem, którym potem możecie jeździć do banku, by spłacać za niego raty. Będziecie Państwo chociaż wiedzieli za co płacicie.

Salon "Świat Rowerów" ma jeszcze i tę zaletę, że oferuje swoim Klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. A to zdejmuje z Państwa głów duży ból, bo te rowery, to jednak jest kawał zaawansowanej techniki, która wymaga specjalistycznej wiedzy.

Wiosna idzie - chociaż leniwa w tym roku zaraza jest - więc warto odwiedzić salon "Świat Rowerów" i dać się uwieść niezrównanej urodzie i magii prezentowanych tam rowerów. A może warto wyjechać z salonu nowym rowerem na spotkanie spóźniającej się wiosny i ją przywieźć?

COSSACK
EUROBIKE
GIANT
KELLYS
KROSS