wtorek, 28 lutego 2012

10 dni do otwarcia

W sobotę - 10 marca - 1250 metrów kwadratowych Polskich Składów Budowlanych „Mrówka” będzie oczekiwało na pierwszych klientów. Uroczyste marketu otwarcie nastąpi o godzinie 10,00.

Obecnie na terenie marketu trwają intensywne prace nad zapełnieniem regałów sklepowych towarem, który z całą pewnością przyciągnie oko każdego – nawet wymagającego – klienta. Na półkach już można zobaczyć asortyment towarowy w ilości ok. 20.000 sztuk. Docelowo ma go być ponad 25.000. By ściągnąć tak imponującą ilość towarów i osiągnać różnorodność asortymentu niezbędna była współpraca z ponad 100 dostawcami z terenu całego kraju.

Pomimo, iż jeszcze układa się towar na półkach market już prowadzi sprzedaż. Można zauważyć, że jego drzwi przekracza wielu klientów, którzy z ogromny zaciekawieniem przyglądają się temu, co „Mrówka” ma do zaoferowania.

W najbliższych dniach we wszystkich domach na terenie powiatu górowskiego pojawi się gazetka reklamująca PSB „Mrówka”, Góra, ul. Poznańska 23. Tam będą mogli Państwo się zapoznać z okazjami cenowymi i wybranym asortymentem oferowanym przez market.

Udało mi się też zaglądnąć do pomieszczenia, w którym gromadzone są nagrody, które zdobyć będzie można podczas uroczystego otwarcia. Powiem, że oko bieleje!
Oto jedna z nagród