wtorek, 21 lutego 2012

"Mrówka" puchnie

Od moich poprzedniej wizyty w markecie Polskie Składy Budowlane „Mrówka” minął miesiąc. Kiedy obecnie odwiedziłem market zauważyłem bardzo duże zmiany. Widać, że odbyła się ciężka i żmudna praca, by przygotować się do uroczystego otwarcia.

Termin oddania marketu do dyspozycji klientów wyznaczono na 10 marca. Znana jest już godzina, o której market zostanie udostępniony Państwu. Tak więc 10 marca o godzinie 10,00 będą mogli Państwo przekroczyć progi marketu „Mrówka” i obejrzeć ofertę handlową zaprezentowaną na 1000 metrów kwadratowych.

„Trwa zatowarowanie marketu. Proces ten jest bardzo zaawansowany i pracujemy po kilkanaście godzin, by zdążyć na czas. Asortyment jest oznaczany kodami i wprowadzany do pamięci kas. Zakładamy monitoring marketu. Niektóre z rzeczy, które mamy w markecie można już kupić. Na pewno będziemy gotowi na 10 marca. Klienci będą mogli zapoznać się z pełnym asortymentem oferowanych przez market towarów. Na stoiskach zaprezentowane zostaną 10 marca artykuły budowlano – dekoracyjne, służące do aranżacji wnętrz, urządzania ogrodów, narzędzia elektryczne, i wiele innych towarów, których listy nie sposób tu wymienić” – stwierdza prezes Krzysztof Urbaniak.

W markecie rzeczywiście zobaczyć można ogromną ilość towarów. Niektóre znajdują się już na ciągnących się dziesiątkami metrów regałach. Część jest jeszcze opakowana i nie bardzo można domyśleć się co zawierają pokryte czarą folią pakunki.


10 marca o godzinie 10,00 podwoje marketu PSB „Mrówka” otworzą się dla klientów. Tego dnia na wszystkich, którzy dokonają zakupów w markecie czekały będą atrakcyjne nagrody. Ilość nagród jest imponującą!

„Najbardziej atrakcyjne i wartościowe są nagrodami zakupowymi. Zasad jest prosta. Trzech klientów, którzy tego dnia zakupią towar za najwyższą kwotę, będą mieli prawo do nagrody zakupowej. To jednak nie wszystko. Nagrody zakupowe będą na podstawie paragonu rozdzielane co godzinę od chwili otwarcia marketu. Oprócz tego każdy z klientów, którzy spełnią wymóg upoważniający go do otrzymania nagrody zakupowej będzie miał prawo wyboru nagrody” – informuje Tadeusz Lisiecki kierownik marketu „Mrówka”.

Prezes Krzysztof Urbański: „Zapraszam Państwa do odwiedzin naszego marketu w sobotę 10 marca oraz niedzielę 11 marca. Market czynny będzie od godziny 10,00 do 17,00. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. Na wszystkich Państwa czeka poczęstunek i wiele atrakcji”.