poniedziałek, 30 stycznia 2017

To nie sen

W Górze przy ulicy Poznańskiej 21 znajduje się hurtownia elektryczna „EL – MARO”. Firma w tym miejscu istnieje 2 lata, co tylko dobrze o niej świadczy. Ileż to mieliśmy tego typu przedsięwzięć na terenie naszego miasta, które pojawiały się i znikały? Trudno zliczyć!
Hurtownia i sklep w jednym, oferuje Państwu nieomal cały asortyment związany z szeroko pojętą elektryką. Mówiąc obrazowo kupić można tutaj wszystko, by od podstaw stworzyć instalację elektryczną w naszym mieszkaniu lub domku jednorodzinnym. Gdy potrzebujemy czegoś specjalnego, w danej chwili niedostępnego na półkach lub spełnić swoje marzenie i fantazję, możemy złożyć indywidualne zamówienie. Czas oczekiwania na jego realizację wynosi najwyżej 3 dni.

Pan Wiesław Prosianowski, który obsłuży Państwa jest osobą kompetentną i mającą pojęcie o tym, co oferuje swoim Dodatkowo Pan Wiesiu poleci Państwu firmę, która wykona pożądaną przez Państwa usługę. A Pan Wiesiu tandeciarzy nie poleci! O to Państwo mogą być spokojni.

W ofercie hurtowni, i sklepu jednocześnie, znajduję się tysiące artykułów z branży elektrycznej. I tak odnajdziemy tam ok. 100 rodzajów kabli elektrycznych o różnych parametrach technicznych. Na pólkach uśmiechają się do nas setki żarówek LED różnych typów i firm. Dodajmy, że dość tanich. Elegancki i nowoczesny osprzęt Legranda wabi nasz wzrok. Setki włączników i wyłączników kusi, by zmienić wystrój wnętrza naszego domu. Na półkach dumnie królują wyroby renomowanych firm „Simon’ i „Kos”.

Ceny są przystępne. Do tego mogą Państwo liczyć na rabaty przy większych zakupach, gdyż Pan Wiesiu docenia swoich Klientów, mawiając: „Klient złupiony, to Klient stracony”.

Wszystko to dostępne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16. W sobotę od 9 do 13. O szczegóły dotyczące oferowanego towaru mogą Państwo dopytywać się pod numerem: 65 520 42 46.