wtorek, 24 stycznia 2012

Narodziny "Mrówki"

Pobocza ulicy Poznańskiej są mało znane większości górowian. Wiadomo, że na znacznej części położonych tam posesji znajdują się magazyny, składy i firmy wytwarzający rzeczy, o których większość z nas nie ma pojęcia.

Miejsce to stoi jednak przed niepowtarzalną szansą, by stać się bardzo znanym i chętnie uczęszczanym przez rzesze górowian. Stanie się tak zapewne za sprawą przygotowywanego tam marketu, który działał będzie pod szyldem Polskich Składów Budowlanych „Mrówka”. 

Warto dodać, iż PSB „Mrówka” jest firmą ze stuprocentowym udziałem kapitału polskiego. Na terenie Polski PSB „Mrówka” ma obecnie 96 marketów. Na terenie naszego województwa jest ich obecnie 10 a więc powstający w Górze będzie 11. W planach na ten rok ambicją firmy jest osiągnięcie liczby 150 sklepów na terenie całej Polski.

W markecie o powierzchni 1000 m kwadratowych klienci będą mogli wybierać spośród ok. 25 tys. artykułów, te które najbardziej przypadną im do gustu. Będzie więc w czym wybierać, bo oferta jest niesamowicie bogata.

Z całą pewnością market zadowoli tych wszystkich, którzy myślą o budowaniu własnego domu. Znajdą bowiem w jednym miejscu wszystko, co jest potrzebne, by szybki zamieszkać pod własnym dachem. Dodajmy jeszcze do tego obecność na półkach artykułów i materiałów dekoracyjnych i już widzimy, że skończyły się podróżowanie w poszukiwaniu tego, co dotąd było na naszym lokalnym rynku w wyborze dość ubogim i w rozproszeniu. 

Tego jeszcze w naszym mieście nie było. Każdy sklep czy hurtownia na naszym terenie nie dysponowały bowiem tak ogromną powierzchnią, by pomieścić wszystko, co jest przy budowie potrzebne.


W markecie klienci znajdą również bardzo bogaty wybór ceramiki sanitarnej oraz armatury łazienkowej. Będą mogli tam również Państwo wybrać wszystko, co związane jest z branżą elektryczną.

Godne miejsce w sklepie będą miały stoiska poświęcone wyposażeniu ogrodów, o które obecnie tak dbamy i wkładamy w ich utrzymanie tyle sił i pieniędzy. Miłośnicy własnych przydomowych ogrodów, znajdą tam wszystko, co potrzebne, by sąsiad zzieleniał z zazdrości.

W planach jest stworzenie w nieodległej przyszłości komórki wyspecjalizowanej w doradztwie przy projektowaniu ogrodów i łazienek. Fachowcy w tych dziedzinach pozwolą Państwu rozstrzygać przyprawiające o ból głowy dylematy dotyczące wyglądu ogrodu lub kolorów stosowanych w łazience.

Klientów będą obsługiwały dwie kasy. Oprócz tego każdy kto poczuje się zagubiony wśród tak ogromnego asortymentu będzie mógł skorzystać z punktu doradztwa, co pozwoli uniknąć zakupów zbędnych lub nie spełniających naszych oczekiwań.

Obecnie w markecie trwają intensywne prace wykończeniowe. Montowane są półki, oświetlenie, montowane świetliki. Na kilkunastu półkach widać już towary.

Na ich zakup trzeba jednak poczekać do soboty 10 marca. To właśnie tego dnia będą mogli Państwo wejść do marketu. Zapewniam Państwa, iż przekroczenie progów marketu będzie wiązało się z wieloma pozytywnymi emocjami. Właściciele przewidzieli bowiem dziesiątki nagród dla klientów, którzy odwiedzą w drugą sobota marca (10.03.) sklep. Będą nagrody rzeczowe, i to bardzo atrakcyjne, proszę mi wierzyć. Stać się będzie można właścicielem skutera, telewizora, sprzętu AGD. By nie rozpalać Państwa wyobraźni dodam, iż widziałem listę nagród i jest w czym wybierać!

Dobrze się stało, że w Górze będzie market PSB „Mrówka”. Pobocze ulicy Poznańskiej zyskało odnowiony budynek. Market zatrudni ok. 20 osób, co na naszym rachitycznym rynku pracy jest czymś bardzo istotnym i trudnym do przecenienia. Do gminy wpłynie podatek a klienci będą mieli wszystko pod ręką. Ważne jest również to, że market jest własnością górowskiego przedsiębiorcy.