wtorek, 5 listopada 2013

Zza kanału La Manche

Sklepy oferujące oryginalne ciuchy w przestępnych cenach na stałe wpisały się w górowski - i nie tylko -krajobraz. Drogie, markowe ubranie to dla wielu górowian luksus, na który większość nie może sobie pozwolić przy szalejącym bezrobociu na naszym terenie. Dlatego tak wiele osób korzysta ze sklepów „second hand”, bo tam można za małe pieniądze kupić ubrania znanych w świecie marek.

 Jeszcze do niedawna sklepy „secend hand”, zwane pogardliwie lumpeksami stanowiły symbol biedy. A dzisiaj chodzi tam każdy, kto chce mieć fajne ubrania i nie zapłacić za nie dużych pieniędzy. Od 6 listopada rozpoczyna działalność kolejny secondhandowy sklep w Górze. Mieści się przy ul. Poznańskiej 21 (naprzeciwko proszkowni mleka).

Otwarcie nastąpi jutro (6 listopada) o godzinie 9.00. Towary oferowane Klientom pochodzą z ojczyzny Szekspira. Na półkach sklepu znajda Państwo używaną i nową odzież światowych potentatów mody. Znajdą tam Państwo również wiele innych rzeczy.

Zdjęcia zamieszczone poniżej przedstawiają jedynie niewielki wycinek tego, co nowy górowski second hand ma do zaoferowania.

Górowski sklep przy ulicy Poznańskiej 21 czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 a w soboty od 9.00 do 13.00. 

Właściciel zapowiada, iż dostawy świeżych i atrakcyjnych dla Klientów towarów będą częste.

Więcej na ten temat pod adresem: Nowy Second Hand