czwartek, 21 czerwca 2012

Daj sobie szansę!
Podczas tegorocznych Dni Góry Klienci górowskiej „Mrówki” będą mieli okazję do wgrania samochodu „Chevrolet Aveo”. Każdy z Klientów marketu stanie przed tą szansą pod tylko jednym warunkiem, który nie jest trudny do spełnienia. Otóż, trzeba będzie okazać się paragonem lub fakturą, na których suma dokonanych zakupów w „Mrówce” nie może być mniejsza niż 70 zł brutto. By wszystko było jasne, to musi być to jeden paragon lub jedna faktura opiewający na tę niewielką kwotę. Tyle zależy od Państwa, którzy korzystaliście, bądź skorzystacie, z oferty handlowej górowskiej „Mrówki”.


Reszta leży w rękach Fortuny, która bywa co prawda kapryśna, ale jakże wielu uszczęśliwiła. Fortunie jednak trzeba pomóc, by nie było jak w tym dowcipie:
„Boże, Boże, pomóż mi wygrać milion w totka” - zawodził wieczorami i rankami Jaś. Trwało to tygodniami, aż zniecierpliwiony Bóg wychylił się zza chmur i rzekł: „Jasiu, ty nie jęcz, tylko daj mi szansę i wyślij tego cholernego totka!”


Górowska „Mrówka” przygotowała też specjalne ulotki, które będą Państwu wręczały „Mrówki”, ale nieco większych rozmiarów i człapiące na jednej parze nóg, a nie na trzech, jak to przyjęte jest w mrowisku. Z nich dowiedzą się Państwo dokładnie „co jest grane”. Z grubsza wygląda to tak, że paragon lub faktura na kwotę 70 zł brutto upoważnia jego posiadacza do wysłania SMS na nr 71 880, o następującej treści: "UŚMIECH LOSU". Jak już wpiszemy "UŚMIECH LOSU", to dodać do tego jeszcze należy 9 cyfrowy kod, który każdy z Państwa otrzyma w kasie "Mrówki", w chwili, gdy dokona zakupu za kwotę minimum 70 zł brutto. Koszt SMS z VAT - 1,23 zł.

Losowanie "Chevroleta Aveo" odbędzie się 27 czerwca 2012 roku. Wezmą w nim udział SMS wysłane do końca 24 czerwca, czyli do niedzieli. Wyniki losowania poznają Państwo na stronie: www.grupapsb.com.pl/loteria

Ponadto górowska „Mrówka” przygotowała liczne upominki dla najmłodszych, których nie wymienię, by dziatwa spała do soboty snem sprawiedliwych.