piątek, 21 marca 2014

Premiera

Ma burmistrz Irena Krzyszkiewicz swoich oddanych fanów. Oj, ma! Wielbiciele szefowej naszej gminy intensywnie główkują w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. I już widać pierwsze efekty główkowania.

Plakat poniższy z całą pewnością adresowany jest do osób pamiętających wagi szalkowe i uprzejme sprzedawczynie pytające klienta: "A czego to chce? I czemu wybrzydza?!" Tak, to starsze pokolenie, zdyscyplinowane i chodzące na wybory, bo tak ich "nieboszczka zjednoczona" nauczyła.

Trzeba przyznać, że ów plakat oddaje ducha czasów dawno minionych a jednocześnie czasów obecnych w naszej gminie, w której rzeczywiście każdy jest obsłużony szybko i uprzejmie, chociaż nie zawsze po swojej myśli. 
Wyrazić należy nadzieję, iż fani szefowej gminy pogłówkują i wygłówkują kolejne plakaty wyborcze, które skierowane będą do kolejnych grup wyborców, np. łysych, rudych, grubych, głupich i mądrych, itp. 

Toteż z niecierpliwością będę oczekiwał kolejnych premier plakatowych ze szczególnym uwzględnieniem bohaterskiej górowskiej Platformy, rzekomo Obywatelskiej.