czwartek, 16 października 2014

Kandydaci do Rady Powiatu 2014

OKRĘG NR 1
(gmina Góra)

I KWW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO
(zakonspirowana (ze wstydu?!) opcja Platformy, rzekomo Obywatelskiej)
1.      Irena Krzyszkiewicz
2.      Piotr Wołowicz
3.      Marek Biernacki
4.      Piotr Iskra
5.      Andrzej Rogala
6.      Franciszek Nakoneczny
7.      Katarzyna Maksymczuk
8.      Ryszard Wawer
9.      Wiesław Lisowski
10.  Ryszard Wtykło
11.  Danuta Piwowarska – Berus
12.  Kazimiera Kospiczewicz
13.  Danuta Paruch
14.  Magdalena Mielczarek
15.  Andrzej Wałęga
16.  Lucyna Sozańska
17.  Robert Brojek
18.  Tadeusz Podwiński

II  KW UNIA GÓROWIAN
(inicjatywa prawdziwie obywatelska)
       1. Zbigniew Józefiak
       2. Tomasz Wybierała
3. Grzegorz Krzyżanowski
4. Adam Siwak
5. Halina Kondratowicz
6. Urszula Błach
7. Zdzisława Mikołajczak
8. Anna Gorska
9. Mariusz Nuckowski

III  KWW PRZYMIERZE DLA POWIATU 
(dziatwa Millera i przyjaciele = SLD)
1.    Grzegorz Aleksander Trojanek
2.    Mieczysław Fortecki
3.    Dariusz Wołowicz
4.    Agnieszka Kordek
5.    Adam Górny
6.    Krzysztof Dereń
7.    Łucja Małyszczyk
8.    Roman Zbroiński
9.    Marek Gajewski
10. Barbara Kwiatkiewicz
11. Marlena Chmielewska
12. Anna Lewczuk
13. Dariusz Węcłaś
14. Paweł Woźnica
15. Urszula Żyjewska

IV  KWW RCN TERESY FRĄCZKIEWICZ
(nie wiem co o tym sądzić?)
1.    Teresa Frączkiewicz
2.    Tadeusz Birecki
3.    Tadeusz Rolny
4.    Danuta Steuer
5.    Marek Kowalczuk
6.    Jacek Styczyński
7.    Barbara Gudalewicz
8.    Dawid Kruk
9.    Krystyna Ziubroniewicz
10.     Władysław Mazuryk
11.     Sławomir Kowalski
12.     Zbigniew Palczyński
13.     Zofia Dylewska
14.     Renata Kaiser

V  KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
(PSL tak naprawdę)
       1.    Jan Rewers
2.    Edward Szendyk
3.    Krzysztof Łazik
4.    Zenon Jachimowicz
5.    Angelika Połczyk
6.    Henryka Okraj
7.    Alicja Krac-Ulbin
8.    Stanisław Majowicz
9.    Zdzisław Machowiak
10.     Stanisława Prawucka
11.     Anna Nuckowska
12.     Stanisław Mrozowski
13.     Alojzy Kurzawa
14.     Sylwia Leśniarek
15.     Kazimierz Bajor
16.     Ewa Kamocka
17.     Władysław Czudak

VI  KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(uczciwie!)
       1.    Kazimierz Bogucki
2.    Mirosław Żłobiński
3.    Hanna Szalkowska
4.    Czesław Choiński
5.    Kamil Kutny
6.    Michał Kałasz
7.    Robert Wojciechowski
8.    Jan Chrystman
9.    Irena Lisowiec
10.     Monika Zagrobelna
11.     Krystyna Bandoch
12.     Małgorzata Ponichtera
13.     Grzegorz Rzeźwicki
14.     Rafał Dąbkowski
15.     Danuta Bednarz

OKRĘG NR 2
(gmina Wąsosz)

I  KWW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO
(wysunięta na wchód macka górowskiej Platformy, rzekomo Obywatelskiej, 
czyli niespełniony sen o władzy!)
1. Paweł Niedźwiedź
2. Stanisław Janik
3. Grażyna Owczarek
4. Maciej Kutzmann
5. Barbara Bartkowiak
6.  Katarzyna Macedońska

II  KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO – LUDOWE
(PSL po prostu)
1. Sara Nałkowska – Skupin
2. Danuta Karbowiak
3. Eryk Aleksandrowicz
4. Henryk Sowa
5. Tomasz Skrzypczak

III  KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(bez udawania!)
1. Jan Przybylski
2.  Halina Emerle – Tubilewicz
3. Leszek Banasik
4.  Jadwiga Górak
5.  Marta Kałasz
6. Jan Kulczycki

IV  KWW FORUM 2014 WĄSOSZ
(bezpartyjny komitet bossa Wąsosza)
1. Zbigniew Stuczyk
2. Edward Kowalczuk
3. Ewa Kondracka
4. Halina Mielnik
5. Marlena Grabarz
6. Grzegorz Kordiak
OKRĘG NR 3
(gmina Niechlów i Jemielno)

I  KWW REGIONALNE CENTRUM NIEZALEŻNE TERESY FRĄCZKIEWICZ
(już wiem co o tym sądzić - Pona!)
1. Marcin Jóźwiak
2. Monika Witkowska
3. Wojciech Dobrowolski
4. Kornelia Musiał
5. Mirosław Sornat
6.  Beata Pona

II  KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO – LUDOWE
(PSL w innym składzie osobowym)
1. Ryszard Pietrowiak
2.  Jerzy Pala
3. Edyta Smolińska – Hrebenyk
4. Bogusława Zawadzka
5. Marlena Góral
6. Czesław Połczyk

III  KWW RAZEM DLA POWIATU GÓROWSKIEGO
(przystawka/przekąska Platformy, rzekomo Obywatelskiej)
1. Krzysztof Mielczarek
2. Mariola Szurynowska
3. Dariusz Matkowski
4. Lilia Kosowska
5. Anna Pędziwiatr
6. Janusz Krukowski – Zdanowicz

IV  KWW PRZYMIERZE DLA POWIATU
(druzja SLD w terenie!)
1. Jan Sowa
2. Ewa Jakubiak
3.  Piotr Pobudkowski 
4.  Marlena Skiba

V  KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(bez niedomówień)
1.  Marek Zagrobelny
2. Michał Krochta
3.  Józefa Wołowicz
4. Jadwiga Deluga
5. Anna Magdycz
6. Antoni Rutkowski